Волинська обласна Мала академія наук
: : Новини та події

 Волинська обласна Мала академія наук  | Новини  | Всі новини  |

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ УЖИНОК СЛУХАЧІВ МАН ВОЛИНІ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ УЖИНОК СЛУХАЧІВ МАН ВОЛИНІ

Вперше в історії України відбулось найграндіозніше наукове дійство, одне з найбільших в онлайн форматі - Всеукраїнський конкурс-захист науково - дослідницьких робіт слухачів МАН. 

Тисяча юних науковців України представили свої роботи на огляд суспільству.

Півмільйона підключень за один день, 100 тисяч голосів за конкурсні проєкти.

Учасниками наукового форуму стали 54 юних науковців Волині.

Сказати власне обережне слово в науці виявили бажання учні і вже студенти вузів, оскільки пандемія збила пульс у багатьох сферах.

Відчути ритм боротьби, показати найновішу вагому ступінь вирішення наукової проблеми, донести її суть на конкурсі – головні мотиви молоді.

Інтелектуальний  ужинок волинських манівців:

шість – I місць;

десять – II місць;

дев’ятнадцять – III місць.

Двоє переможців конкурсу отримали  запрошення до участі у міжнародних заходах 2020:

  • Виставка інновацій E-NNOVATE Innovation Fair E-NNOVATE - Юдаков Олександр;
  • Конкурс наукових проєктів в рамках Міжнародної наукової виставки в Мексиці ExpoScience International Mexico -   Матюк Маргарита.

П’ять переможців рекомендовано на Міжнародні конкурси різних напрямків 2021 року:

  • Мельник Ольга - Комп’ютерні науки;  
  • Мозолюк Антон - Науки про Землю;
  • Сабін Соломія   - Екологія та аграрні науки;
  • Степанов Володимир  - Технічні науки;
  • Ткачук Олександра  -  Хімія та біологія.

За Еріхом Фроммом: «Головне життєве завдання людини: дати життя самому собі».

І нашим землякам це вдалося.

З перемогою Вас!

І місце:

  1. Кльоц Софія, 11 клас, комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області";
  2. Косик Дарина, випускниця комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”, І курс, Український католицький університет;
  3. Лабнюк Анна, 11 клас, комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» Волинської області;
  4. Приймак Аріана, 11 клас, комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» Волинської області;
  5. Степасюк Дарія, ІІІ курс, Волинський коледж культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського;
  6. Якимчук Максим, випускник  Княгининівського ліцею Волинської обласної ради, І курс, Волинський національний університет імені Лесі Українки.

ІІ місце:

  1. Грабець Назар, випускник Волинського наукового ліцей-інтернату Волинської обласної ради, І курс, Волинський національний університет імені Лесі Українки;
  2. Лазько Тарас-Павло, 11 клас, Комунальний заклад “Луцька гімназія № 21  імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”;
  3. Мельник Роман, 11 клас, Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради;
  4. Мозолюк Антон, випускник комунального закладу “Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області”, І курс, Волинський національний університет імені Лесі Українки;
  5. Ткачук Олександра, 11 клас, комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» Волинської області;
  6.  Цигульова Катерина, випускниця комунального закладу загальної середньої освіти «Прилуцький ліцей №29 Луцької міської ради», І курс, Волинський національний університет імені Лесі Українки.
  7. Корнелюк Оксана, випускниця навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок” с. Замшани  Ратнівського району Волинської області, І курс, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  8. Коцюбчик Роман, випускник закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 12 міста Ковеля, І курс, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  9. Крижик Софія,  10 клас, комунальний заклад загальної середньої освіти     І-ІІІ ступенів «Ліцей с.Забороль Заборольської сільської ради» Волинської області;
  10.  Павлюк Юлія, випускниця навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступеня - гімназія”   смт Стара Вижівка, Старовижівський район, Волинська область, І курс, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;

ІІІ місце:

  1. Гаргола Ольга, випускниця комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14  імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”, І курс, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  2. Козак Марія, випускниця комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради”, І курс, Київський національний університет  ім. Тараса  Шевченка;
  3. Козуб Дарина, випускниця комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради”, І курс, Київський національний університет культури і мистецтв;
  4. Конрад Діана, 11 клас,  Комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради” Волинської області;
  5. Корецький Олександр, 11 клас, Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради;
  6. Корнійчук Юлія, випускниця луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області, І курс, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького ;
  7. Мельник Ольга, 11 клас,  комунальний заклад “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”;
  8. Новосад Давид, 11 клас, Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради;
  9. Пішова Поліна, випускниця Луцької спеціалізованої школи   І- ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області,  І курс, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  10.  Приходько Андрій, випускник Волинського наукового ліцей-інтернату Волинської обласної ради, І курс, Волинський національний університет імені Лесі Українки;
  11.  Сабін Соломія, випускниця комунального закладу “Луцька гімназія № 21  імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”,  І курс, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  12.  Самойліч Юлія, 11  клас, комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» Волинської області;
  13.  Семенова Соломія, 11 клас, комунальний заклад “Луцька гімназія № 21  імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”;
  14.  Скороход Дарина, 11 клас,  Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради;
  15.  Терпіль Анастасія, випускниця комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради”, І курс,  Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого;
  16.  Тимчук Владислав, випускник комунального закладу “Луцький навчально-виховний   комплекс № 26   Луцької міської ради Волинської області”,          І курс,   Луцький національний технічний університет;
  17.  Шевчук Ангеліна, випускниця комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів № 10- професійний ліцей Луцької міської ради», І курс, Волинський національний університет імені Лесі Українки,  Лесі Українки;
  18.  Юдаков Олександр, випускник Луцької спеціалізованої школи   І- ІІІ ст.   № 5 Луцької міської ради Волинської області, І курс,  Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
  19.  Фрасоля Богдан, 11 клас, Нововолинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради.

 

к-сть переглядів:296         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     
: : Останні новини
4 грудня 2020
1 грудня 2020
Фотоальбом (2110)
Випадкове фото
Обласна науково-практична учнівська конференція
Фотогалерея
Заочно-дистанційна школа
: : Архів новин
<<< листопад 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
: : Статистика
: : Наші партнери

  Ми беремо участь у конкурсах (проводимо на регіональному рівні):
Конкурс науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму

Конкурс науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму

Міжнародний математичний конкурс

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Всеукраїнський фізичний конкурс “Левеня”

Всеукраїнський фізичний конкурс “Левеня”

Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

  Наша фотогалерея:
(c) 2006-2020     |   Волинська обласна Мала академія наук   |  Зворотній зв’язок   Контакти    Усі права захищено    Карта сайту
        Розробка сайту : Волинська обласна Мала академія наук

НАГОРУ