Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання
12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

«У всіх областях природи ... панує певна закономірність, незалежна від існування мислячого людства» : Волинська обласна Мала академія наук
«У всіх областях природи ... панує певна закономірність, незалежна від існування мислячого людства»

«У всіх областях природи ... панує певна закономірність, незалежна від існування мислячого людства»

З 11 по 13 листопада у Волинській обласній МАН відбулась сесія заочної школи з біології.

На лекціях, проведених Анною Тимчій, слухачі обговорювали дослідження екологічного стану біоти у різних екологічних системах. Учасники ознайомилися з експериментальними методами біологічних та екологічних досліджень, за допомогою яких можна встановлювати причинно-наслідкові зв’язки змін у біосфері. Метод біоіндикації було розглянуто на прикладі дослідження урбогенного впливу на сосну звичайну (Pinus sylvestris). Також були вивчені морфометричні, дендрологічні та біохімічні методи досліджень, які допомогли закріпити знання не лише з біології, а й з хімії, фізики та георгафії. Учні захопились лабораторним заняттям, адже вони отримали можливість відвідати віртуальну екологічну лабораторію Канадського Університету Ватерлоо (University of Waterloo), де ознайомилися з наявним обладнанням, науковими колекціями організмів та іншими необхідними засобами для реалізації досліджень.

Для майбутніх дослідників закріплення знань у сфері біоіндикації відіграє важливу роль, тож отримані знання стануть у нагоді при підготовці учнівських наукових проєктів з біології.

к-сть переглядів:571         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа