Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання
12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Розвиток та успішна реалізація творчої особистості дитини – результат співпраці : Волинська обласна Мала академія наук
Розвиток та успішна реалізація творчої особистості дитини – результат співпраці

Розвиток та успішна реалізація творчої особистості дитини – результат співпраці

Відбулися батьківські збори у відділеннях технічних наук, фізики та астрономії. Віта Іванівна Роїк, заступник директора Волинської МАН,  ознайомила батьків з основними напрямами діяльності установи та перспективами, які відкриваються перед слухачами Малої академії наук.

Олена Федорівна Бурбела, методист відділень технічних наук, фізики та астрономії Волинської МАН, розповіла про специфіку роботи вище зазначених відділень, презентувала заходи до яких можуть долучитися слухачі секцій, поінформувала батьків про творчі здобутки вихованців на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Також,  під час зустрічі батьків учнів було ознайомлено з новим форматом конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та особливостями підготовки до участі в заході.

Батьки слухачів секцій з віддалених регіонів отримали змогу долучитися до зборів та дізнатися багато нового завдяки онлайн-формату проведення зустрічі.

Очікуємо, що в найближчому майбутньому зможемо побачити результати спільної зустрічі з батьками у вигляді нових досягнень та здобутків їхніх дітей – наших вихованців.

к-сть переглядів:594         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа