7 травня 2015 р.
Випускниця Волинської обласної МАН - переможець стипендіальної програми Уряду Республіки Польща «Польський Еразмус для України»
Юлія Крайнік, слухачка секції етнології Волинської обласної МАН у 2010-2012 роках, Стипендіат Президента України, сьогодні студентський декан історичного факультету та заступник голови студентської ради Східноєвропейського національного універистету імені Лесі Українки – стала володарем гранту програми Уряду Республіки Польща «Польський Еразмус для України». Протягом двох семестрів Юлія здобуватиме освіту в польських навчальних закладах за напрямом «Європеїстика». Детальніше
|
5 травня 2015 р.
Вісім перемог волинських манівців або амбітність, інтелект та наполегливість…
27 – 30 квітня 2015 року переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у відділеннях філософії та суспільствознавства, наук про Землю взяли участь у фіналі конкурсу, що проводився у Києві Національним центром «Мала академія наук України». Детальніше
|
5 травня 2015 р.
Волинський «СПЕКТР» у XVII Всеукраїнському турнірі істориків
З 26 по 30 квітня 2015 року у м. Львові відбувся XVII Всеукраїнський турнір юних істориків, у якому взяло участь 16 команд з усієї України. Збірна команда волинян «Спектр» відіграла турнірні бої з командами Сходу, Півдня і Заходу України. У змаганнях гравці проявили як інтелектуальні, так і дипломатичні здібності, вміння налагоджувати дружні відносини, що в подальшому сприятимуть зближенню молоді різних регіонів України. Детальніше
|
27 квітня 2015 р.
Відбувся І обласний турнір юних філософів та релігієзнавців!
26 квітня 2015 року управлінням освіти і науки облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою проведено І обласний турнір юних філософів та релігієзнавців. Детальніше
|
27 квітня 2015 р.
«Зробимо Україну чистою! – 2015»
24 квітня Волинська обласна МАН стала активним учасником Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою! – 2015», що є частиною міжнародного проекту «Let’s Do it, World!» Детальніше
|
22 квітня 2015 р.
Нові здобутки юних волинян
18– 21 квітня 2015 року відбувався заключний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у відділенні хімії та біології. Учасники з різних куточків Волині представляли свої наукові доробки, демонструючи любов до науки та справжній бійцівський дух. Двоє волинян змогли вибороти призові місця на своїх секціях. Детальніше
|
20 квітня 2015 р.
Вітаємо переможців конкурсу-захисту у відділеннях фізики та астрономії, математики, економіки!
13 – 17 квітня 2015 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у трьох відділеннях: фізики та астрономії, математики, економіки.
Детальніше
|
10 квітня 2015 р.
Armat Victoria Curam Перемога любить підготовку
7– 10 квітня 2015 року пройшов заключний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у відділенні екології та аграрних наук. Шість волинських школярів представили свої науково-пошукові дослідження в усіх секціях відділення. Члени журі досить високо оцінили наукові здобутки юних волинян, а успішний захист ще раз довів, що манівці Волині – одні з найкращих в Україні. Загальний результат команди – 5 призових місць. Детальніше
|
6 квітня 2015 р.
Хочу стати журналістом! «Четверта влада» - переможець Всеукраїнського турніру юних журналістів
На ХІ Всеукраїнському турнірі юних журналістів, який відбувся у місті Суми, збірна команда Волинської області «Четверта влада» у запеклій інтелектуальній боротьбі виборола почесне друге місце. Ігри турніру проводилися з 2 по 6 квітня. Загалом у них взяли участь 11 команд з різних областей України. Детальніше
|
6 квітня 2015 р.
Формула успіху Конкурс-захист назвав найкращих у відділеннях комп’ютерних та технічних наук!
3 – 6 квітня 2015 року юні науковці – переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у відділеннях комп’ютерних та технічних наук – мали змогу ще раз це довести, беручи участь у фіналі конкурсу, що проводився у Києві Національним центром «Мала академія наук України». Детальніше
|
|