12 вересня 2014 р.
ХII обласний турнір юних інформатиків
У жовтні 2014 року Волинською обласною Малою академією наук буде проведено ХII обласний турнір юних інформатиків. Загальне керівництво здійснює управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації. Детальніше
|
3 вересня 2014 р.
Волинська обласна Мала академія наук оголошує набір учнів на навчання на 2014 - 2015 навчальний рік
Волинська обласна Мала академія наук оголошує набір слухачів на 2014-2015 навчальний рік. Запрошуються учні шкіл, гімназій 8-11 класів для навчання у таких відділеннях: мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства, комп’ютерних наук, хімії, біології, екології та аграрних наук, математики, економіки, фізики і астрономії, технічних наук Детальніше
|
27 серпня 2014 р. XІІІ обласний турнір юних біологів
У жовтні 2014 року Волинською обласною Малою академією наук буде проведено XІІІ обласний турнір юних біологів. Загальне керівництво здійснює управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації. Детальніше
|
27 серпня 2014 р.
Мандрівка довжиною в тисячі кілометрів починається з одного кроку…
Вступ на навчання у секціях комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” може стати тим першим кроком, який дозволить Вам розпочати мандрівку не лише світом науки, а і подорожувати невідомими куточками України, відкриваючи її для себе як багатогранну коштовність. Детальніше
|
19 серпня 2014 р. Шановні учасники XVІI обласного турніру юних математиків!
Волинська обласна Мала академія наук повідомляє Вас, що у зв’язку з надходженням листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 27 травня 2014 року №14.1/10-1648 „Про проведення фінального етапу XVІI Всеукраїнського турніру юних математиків імені М. Й. Ядренка”, відбулися часткові зміни питань турніру. Детальніше
|
12 серпня 2014 р.
Слухач Волинської обласної МАН відвідав найбільшу у світі лабораторію фізики високих енергій CERN (Женева, Швейцарія)
З 2 по 7 серпня у м. Женева (Швейцарія) відбулася ІІІ Наукова школа з фізики для школярів, яка була організована НЦ «Мала академія наук України». До складу делегації увійшли чотирнадцять учнів з різних областей України, переможців всеукраїнського туру конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Серед них слухач секції фізики Волинської обласної МАН - Комар Владислав, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату.
Детальніше
|
12 серпня 2014 р.
Літо інтелекту – 2014
Хорошою традицією для волинських манівців стало проводити літні канікули у літніх профільних школах Малої академії наук України. У 13 літніх наукових школах взяли участь 23 волинських школярів – переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Детальніше
|
28 липня 2014 р. Технічно обдарована молодь Волині для ринку праці майбутнього
25 липня 2014 року у м. Луцьку Волинським обласним центром зайнятості населення було організовано круглий стіл «Технічно обдарована молодь Волині для ринку праці майбутнього». Детальніше
|
7 липня 2014 р.
Слухачі Волинської обласної МАН стали учасниками літніх шкіл Малої академії наук
З 23 по 30 червня слухачі Волинської обласної МАН взяли участь в роботі відразу чотирьох літніх шкіл МАН України: філологічної, мистецтвознавчої, археології, філософії та релігієзнавства, які відбувались на базі готельно-туристичного комплексу «Камелот» села Кам’яниця Ужгородського району Закарпатської області. Детальніше
|
25 червня 2014 р.
Навчально-оздоровча зміна слухачів Волинського відділення Малої академії наук України: відкриття тільки починаються
З 3 по 23 червня переможці обласних інтелектуальних конкурсів мали змогу стати учасниками навчально-оздоровчої зміни слухачів Волинського відділення Малої академії наук України на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Табір «Сонячний», що знаходиться у с. Гаразджа Луцького району. Детальніше
|
|