15 вересня 2015 р.
Успішний старт у новому навчальному році
13 вересня 2015 року управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки було проведено обласний очний етап конкурсу молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”. Учасниками конкурсу стали діти з різних куточків області. Школярі представляли свої творчі розробки у семи конкурсних номінаціях. Ѓрунтовний рівень володіння обраними темами, достатній рівень базових знань, майстерне володіння презентаційними навичками стали ключовими факторами при визначенні абсолютних переможців конкурсу. Детальніше
|
15 вересня 2015 р.
XІІ обласний турнір юних інформатиків
У жовтні 2015 року Волинською обласною Малою академією наук буде проведено XІІ обласний турнір юних інформатиків. Загальне керівництво здійснює управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації. Детальніше
|
15 вересня 2015 р.
Семінар-практикум керівників територіальних відділень Малої академії наук
8-11 вересня 2015 р. в м. Херсоні відбувся Всеукраїнський семінар-практикум керівників територіальних відділень Малої академії наук «Формування сучасної моделі територіального відділення МАН України в умовах реформування освіти і децентралізації влади». Детальніше
|
3 вересня 2015 р.
Волинська обласна Мала академія наук оголошує набір учнів на навчання на 2015 - 2016 навчальний рік
Волинська обласна Мала академія наук оголошує набір слухачів на 2015-2016 навчальний рік. Запрошуються учні шкіл, гімназій 8-11 класів для навчання у таких відділеннях: мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства, комп’ютерних наук, хімії, біології, екології та аграрних наук, математики, економіки, фізики і астрономії, технічних наук. Детальніше
|
22 серпня 2015 р.
Експедиція для юних науковців
Літо – пора відпочинку. Однак волинські манівці щоразу підтверджують гіпотезу, що це ще й час активного пізнання нового, розширення власного світогляду, проведення наукових досліджень та пошуків. Детальніше
|
17 серпня 2015 р.
«Літо інтелекту» – територія творчості та колекція незабутніх вражень
Літо для манівців - мікс відпочинку, цікавого дозвілля та активного пізнання, наукових досліджень. Освітній проект «Літо інтелекту» національного центру «Мала академія наук України» став стартовою сходинкою до вершин науки для сотень юнаків та дівчат з усієї України. Цього року усі школи проходили на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP, розташованому поблизу української столиці – Пущі-Водиці. Восьмеро волинян, учнів Володимир-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів-інтернат, Луцького НВК № 9, Луцького НВК «Гімназія № 14» імені Василя Сухомлинського, Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука взяли участь у чотирьох літніх школах за профілями: фізика, математика, хімія, біологія, нанотехнології та альтернативні джерела енергії. Детальніше
|
10 серпня 2015 р.
Літо з «Кенгуру»
З 3 по 8 серпня 2015 року у селі Соловичі Турійського району Волинською обласною МАН було проведено збори учасників Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Детальніше
|
20 липня 2015 р.
Відбувся Всеукраїнський семінар-практикум координаторів Міжнародного математичного конкурсу «КЕНГУРУ»
Щоліта Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" збирає своїх вірних друзів на гостинній карпатській землі. У липні цього року майже 100 представників різних куточків України зібралися у місті Яремче, щоб обмінятися досвідом, сповнитися нових вражень, поділитися своїми успіхами. Волинську область представляли три найактивніші координатори конкурсу: з Ратнівського району, міст Луцька та Ковеля.
Детальніше
|
23 червня 2015 р.
Літо починається із «Сонячного»
Три літніх сонячних тижні стали незабутніми для 20 юних науковців – переможців різноманітних конкурсів, організованих управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Малою академією наук. У «Таборі «Сонячний» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, що у селі Гаразджа Луцького району, волинські старшокласники з 3 по 23 червня мали активний відпочинок – джерело енергії для майбутніх наукових відкриттів. Детальніше
|
22 червня 2015 р.
«Літо інтелекту - 2015»: програмування, робототехніка та відпочинок…
З 15 по 21 червня 2015 року Волинською обласною Малою академією наук, за сприяння управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, були проведені дві обласні літні школи «Робототехніка та мікроелектроніка» та «Юний програміст». Детальніше
|
|