9 червня 2015 р.
ДО НАУКИ ЧЕРЕЗ «СОНЯЧНИЙ»
З 3 по 23 червня 2015 року двадцятеро юних філологів та математиків, слухачів Волинського відділення Малої академії наук України з Горохівського, Іваничівського, Ківерцівського, Ковельського, Турійського, Ратнівського Рожищенського районів, міст Володимира-Волинського, Нововолинська та Ковеля, будуть відпочивати та навчатись на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку “Табір “Сонячний” обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, що в с. Гаразджа Луцького району. Детальніше
|
5 червня 2015 р. «В ім’я українського народу. Перемога на Маківці…»
Нещодавно в Україні відзначалось 100-річчя героїчної перемоги Українських Січових Стрільців у битві на горі Маківка. Славна сторінка нашої історії вкарбована у віки задля пам’яті про мужніх захисників української державності. Детальніше
|
27 травня 2015 р.
У Луцьку змагалися фізики-юніори!
24 травня 2015 року на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою було проведено VIІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга). Учасниками турніру стали команди школярів 8 – 9 класів закладів нового типу з районів та міст області. У турнірних змаганнях взяли участь 9 команд. Детальніше
|
21 травня 2015 р.
Юні таланти – надія Волині
20 травня 2015 року у сесійній залі Волинської обласної ради відбулось щорічне свято «Творча обдарованість» - відзначення обдарованих учнів, які стали переможцями Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань у 2014 – 2015 навчальному році, та їх наставників. Юні таланти з усієї Волині, серед яких значна кількість – слухачі Волинської обласної Малої академії наук, стали учасниками урочистого дійства. Детальніше
|
21 травня 2015 р.
Займайтесь тим, що у Вас заклала сама природа, - досліджуйте!
19 травня 2015 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася наукова конференція слухачів стаціонарних секцій Волинської обласної Малої академії наук “Юний науковець року”. Детальніше
|
19 травня 2015 р.
Волинська школярка на зустрічі з Президентом України
18 травня 2015 року з нагоди Дня науки Президент України Петро Порошенко зустрівся з переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, серед яких була слухачка секції журналістики Волинської обласної Малої академії наук Анастасія Марущак, учениця 10 класу Луцької гімназії № 18. Детальніше
|
12 травня 2015 р.
«Victoria» - це завжди успіх
«У Зарваниці, здається, поєдналося небо і земля у великій тиші, і повсякденні буденні турботи нашого життя на хвилину тут втрачають свою сутність, душу огортає святкова піднесеність. Постають перед зором чари подільської природи з її вічною таїною», - зворушливо описували організатори І Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців благодатне місце його проведення. Детальніше
|
9 травня 2015 р.
Міжнародна учнівська науково-практична конференція «Україна очима молодих»
З 5 по 7 травня 2015 року місто Львів гостинно зустрічало 57 учасників Міжнародної учнівської науково-практичної конференції учнів–членів МАН “Україна очима молодих”. Четверо вихованців Волинської обласної Малої академії наук презентували результати власних досліджень. Детальніше
|
9 травня 2015 р.
Талановитим підкоряються висоти
Час поставив перед освітою одне з головних завдань: займатися пошуком та розвитком інтелектуально обдарованих дітей. Жага відкриттів, прагнення проникнення в таємниці буття народжуються ще на шкільній лаві. Детальніше
|
8 травня 2015 р.
Робототехніка – захоплення сучасних юних винахідників
6 травня 2015 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Волинською обласною Малою академією наук було проведено ІІ обласну відкриту олімпіаду з робототехніки. Учасниками олімпіади стали 13 команд з навчальних закладів області. Олімпіада проводилась у трьох вікових лігах (молодша, середня та старша) та окремо було проведено змагання у підготовчих категорія Сумо та Слалом. Детальніше
|
|