Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання
12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Семінар для освітян "Твори в освіті" : Волинська обласна Мала академія наук
Семінар для освітян "Твори в освіті"

Семінар для освітян

Національний центр «Мала академія наук України» 15 листопада 2021 року планує проведення семінару «Твори в освіті: методика викладання сучасного українського мистецтва в закладах освіти» для педагогічних працівників закладів позашкільної та загальної середньої освіти, що керують гуртками суспільно-гуманітарного напряму, викладають курси історії, світової літератури, мистецтва тощо. 

Викладачі / викладачки-практики поділяться кейсами, як сучасне українське мистецтво допомагає краще зрозуміти процеси, які відбувалися в минулому і які відбуваються нині. Спікери запропонують аналіз вибраних творів мистецтва українських авторів ХХ-ХХІ століть у межах сучасного уроку історії / світової літератури / мистецтва. 

Час проведення семінару: 12.00-14.00. Участь  у заході є добровільною та безкоштовною. 

Сертифікат учасника не передбачено.  Для участі у семінарі просимо охочих працівників закладів освіти заповнити реєстраційну анкету до 12 листопада ц. р. за посиланням: https://cutt.ly/qR1irlx  

Захід відбудеться в рамках Договору про співпрацю Національного центру «Мала академія наук України» та Громадської організації «Музей сучасного мистецтва». 

к-сть переглядів:520         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа