Цікаво і повчально: вплив глобальної зміни клімату на економічний розвиток : Волинська обласна Мала академія наук
Цікаво і повчально: вплив глобальної зміни клімату на економічний розвиток

Цікаво і повчально: вплив глобальної зміни клімату на економічний розвиток

Глобальна зміна клімату – це нагальна проблема сьогодення, з якою людство зіштовхнулося у 70-х роках минулого століття. Між економічною діяльністю та навколишнім середовищем існує тісний взаємозв’язок, тож кліматичні зміни спричиняють дедалі більше збитків світовій і українській економікам. Все це спонукало Побережного Валерія на дослідження цього актуального питання, але спочатку трохи про автора.

Нині юний науковець є учнем 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради» і вже два роки – слухачем секції економіки, яку очолює Єлісєєва Людмила Володимирівна, доктор економічних наук, професор ВНУ імені Лесі Українки. Серед здобутків Валерія – перемоги на Всеукраїнських етапах учнівських олімпіад з географії, економіки, звання найактивнішого гравця та ІІІ місце у складі збірної команди області на Всеукраїнському турнірі юних економістів, ІІ місце на фінальному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН із дослідженням, тема якого подана в заголовку цієї статті.

Цьогоріч юнак теж спробує свої сили на обласному конкурсі-захисті уже з новим проєктом. Віримо, що ще не раз почуємо про здобутки нашого слухача та його внесок в економічну науку!

З анотацією науково-дослідницької роботи «Вплив глобальної зміни клімату на економічний розвиток» можна ознайомитись за посиланням.

к-сть переглядів:828         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа