Архів новин
: : Всі новини за 2021 рік

Загальна кількість новин - 155
18 жовтня 2021 р.
Вдалий старт на міжнародній арені Вдалий старт на міжнародній арені

Українська делегація юних манівців вперше взяла участь у Міжнародному інноваційному шоу INOVA 2021, що відбулося з 12 по 17 жовтня в місті Загребі (Хорватія). (INOVA – виставка винаходів, яка цього року відзначила 50-ту річницю з дня свого проведення. Організатори виставки – Асоціація винахідників Загребу разом з міжнародним партнером World Invention Intellectual Property Associations WIIPA).  

Детальніше

13 жовтня 2021 р.
Юні науковці окреслили перспективи на майбутнє Юні науковці окреслили перспективи на майбутнє

11 жовтня 2021 року в онлайн-режимі проведено обласний очний етап конкурсу-виставки молодіжних інноваційних проєктів “Майбутнє України”  

Детальніше

7 жовтня 2021 р.
Агов, юні математики! Агов, юні математики!

Національний центр «Мала академія наук України» у жовтні – грудні 2021 року проводить цикл лекцій «Як народжуються дослідницькі задачі з математики» з використанням дистанційних технологій  

Детальніше

5 жовтня 2021 р.
Онлайн курс “Місяць: історія досліджень супутника Землі” Онлайн курс “Місяць: історія досліджень супутника Землі”

Дитяча академія “Футурум” Національного центру “Мала академія наук України” з 13 жовтня по 24 листопада 2021 року проводить курс “Місяць: історія досліджень супутника Землі” в рамках Всеукраїнської профільної школи з астрономії Малої академії наук України з використанням дистанційних технологій.  

Детальніше

4 жовтня 2021 р.
Об’єднані наукою Об’єднані наукою

Що об’єднує формули скороченого множення, інформаційну грамотність та Present, Past Tenses? Відповідь на таке непросте питання знають слухачі заочної дистанційної школи Волинської обласної МАН – адже все це теми перших онлайн-занять, які відбулися в кінці вересня.  

Детальніше

4 жовтня 2021 р.
Як працювати в архіві, повинен знати кожен історик ! Як працювати в архіві, повинен знати кожен історик !

На базі Державного архіву Волинської області відбулось практичне заняття для слухачів відділення історії ВОМАН. Разом зі своїм керівником Зеком Богданом Миколайовичем учні ознайомилися із роботою архіву, його фондовою колекцією.  

Детальніше

30 вересня 2021 р.
«Основи дистанційного зондування Землі: аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах» «Основи дистанційного зондування Землі: аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах»

Національним центром «Мала академія наук України» з 18 до 31 жовтня 2021 року буде проведено спецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі: аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах».  

Детальніше

29 вересня 2021 р.
Бабин Яр… Історія, що пройнята болем Бабин Яр… Історія, що пройнята болем

Кривавою сторінкою нацистської окупації Києва стала трагедія, що пов’язується з Бабиним Яром. Саме в ці дні в Україні 80-і роковини трагедії.  

Детальніше

29 вересня 2021 р.
Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців» Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі у обласній науково-практичній конференції «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців»

У листопаді 2021 року буде проведено обласну науково-практичну конференцію «Волинь у наукових дослідженнях юних науковців». До участі у конференції запрошуються учні 8–11 класів закладів загальної середньої освіти, студенти закладів фахової передвищої освіти, які мають власні (авторські) наукові дослідження з визначених напрямів конференції.  

Детальніше

29 вересня 2021 р.
XII Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін XII Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін

У вересні-грудні 2021 року Національний центр «Мала академія наук України» проводить XII Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа