Архів новин
: : Всі новини за 2021 рік

Загальна кількість новин - 155
9 листопада 2021 р.
Семінар для освітян Семінар для освітян "Твори в освіті"

Національний центр «Мала академія наук України» 15 листопада 2021 року планує проведення семінару «Твори в освіті: методика викладання сучасного українського мистецтва в закладах освіти» для педагогічних працівників закладів позашкільної та загальної середньої освіти, що керують гуртками суспільно-гуманітарного напряму, викладають курси історії, світової літератури, мистецтва тощо  

Детальніше

5 листопада 2021 р.
Методичний діалог з керівниками секцій  Маневицької територіальної громади Методичний діалог з керівниками секцій Маневицької територіальної громади

2 листопада 2021 року у Маневицькій територіальній громаді відбувся семінар-тренінг «Особливості підготовки до конкурсу-захисту в онлайн- форматі» для керівників секцій Наукового товариства учнів «Кругозір».  

Детальніше

4 листопада 2021 р.
Акумулюємо професійну інформацію


На запрошення Підгайцівської територіальної громади 3 листопада відбувся семінар-практикум для заступників директорів шкіл.  

Детальніше

4 листопада 2021 р.
Life Hack від професорки Life Hack від професорки

Волинська обласна МАН продовжує консультаційний марафон. 3 листопада на онлайн-зустріч під’єдналися керівники секцій психології, педагогіки та соціології з Боратинської, Володимир-Волинської, Дубечненської, Маневицької, Нововолинської та Луцької територіальних громад.  

Детальніше

4 листопада 2021 р.
Семінар-практикум з медіаграмотності для педагогів Семінар-практикум з медіаграмотності для педагогів

Національний центр «Мала академія наук України» з 17 по 19 листопада 2021 року планує проведення семінару-практикуму з медіаграмотності в межах Всеукраїнського науково- освітнього проекту «Навчатися. щоб навчати».
  

Детальніше

4 листопада 2021 р.
Курс для педагогічних працівників «Англійська для науковців» Курс для педагогічних працівників «Англійська для науковців»

Національний центр «Мала академія наук України» з 15 листопада по 17 грудня 2021 року буде проводити курс для педагогічних працівників «Англійська для науковців».  

Детальніше

3 листопада 2021 р.
Професіонали теж навчаються Професіонали теж навчаються

Початок листопада у Волинській МАН зібрав на онлайн-консультації наукових керівників секцій відділення історії та наук про Землю з усієї області  

Детальніше

1 листопада 2021 р.
До уваги слухачів МАН! До уваги слухачів МАН!

Національний центр «Мала академія наук України» з 3 листопада 2021 року продовжує реалізацію проекту «День з професором» з використанням дистанційних технологій.  

Детальніше

1 листопада 2021 р.
До уваги педагогів МАН До уваги педагогів МАН

Національним центром «Мала академія наук України» з 16 листопада до 16 грудня ц. р. буде проведено спецкурс з математики «Навчання на основі головоломок».  

Детальніше

1 листопада 2021 р.
КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ПІДХІД ЮНИХ ВОЛИНЯН ДО ВИРІШЕННЯ ЖИТТЄВИХ СИТУАЦІЙ КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ПІДХІД ЮНИХ ВОЛИНЯН ДО ВИРІШЕННЯ ЖИТТЄВИХ СИТУАЦІЙ

27 жовтня 2021 року з використанням дистанційних технологій комунальною установою “Волинська обласна Мала академія наук” проведено XХІІІ обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів, в якому взяли участь 8 команд із наукових товариств учнів області.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа