Архів новин
12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

: : Всі новини за 2021 рік

Загальна кількість новин - 155
9 листопада 2021 р.
Семінар для освітян Семінар для освітян "Твори в освіті"

Національний центр «Мала академія наук України» 15 листопада 2021 року планує проведення семінару «Твори в освіті: методика викладання сучасного українського мистецтва в закладах освіти» для педагогічних працівників закладів позашкільної та загальної середньої освіти, що керують гуртками суспільно-гуманітарного напряму, викладають курси історії, світової літератури, мистецтва тощо  

Детальніше

5 листопада 2021 р.
Методичний діалог з керівниками секцій  Маневицької територіальної громади Методичний діалог з керівниками секцій Маневицької територіальної громади

2 листопада 2021 року у Маневицькій територіальній громаді відбувся семінар-тренінг «Особливості підготовки до конкурсу-захисту в онлайн- форматі» для керівників секцій Наукового товариства учнів «Кругозір».  

Детальніше

4 листопада 2021 р.
Акумулюємо професійну інформацію


На запрошення Підгайцівської територіальної громади 3 листопада відбувся семінар-практикум для заступників директорів шкіл.  

Детальніше

4 листопада 2021 р.
Life Hack від професорки Life Hack від професорки

Волинська обласна МАН продовжує консультаційний марафон. 3 листопада на онлайн-зустріч під’єдналися керівники секцій психології, педагогіки та соціології з Боратинської, Володимир-Волинської, Дубечненської, Маневицької, Нововолинської та Луцької територіальних громад.  

Детальніше

4 листопада 2021 р.
Семінар-практикум з медіаграмотності для педагогів Семінар-практикум з медіаграмотності для педагогів

Національний центр «Мала академія наук України» з 17 по 19 листопада 2021 року планує проведення семінару-практикуму з медіаграмотності в межах Всеукраїнського науково- освітнього проекту «Навчатися. щоб навчати».
  

Детальніше

4 листопада 2021 р.
Курс для педагогічних працівників «Англійська для науковців» Курс для педагогічних працівників «Англійська для науковців»

Національний центр «Мала академія наук України» з 15 листопада по 17 грудня 2021 року буде проводити курс для педагогічних працівників «Англійська для науковців».  

Детальніше

3 листопада 2021 р.
Професіонали теж навчаються Професіонали теж навчаються

Початок листопада у Волинській МАН зібрав на онлайн-консультації наукових керівників секцій відділення історії та наук про Землю з усієї області  

Детальніше

1 листопада 2021 р.
До уваги слухачів МАН! До уваги слухачів МАН!

Національний центр «Мала академія наук України» з 3 листопада 2021 року продовжує реалізацію проекту «День з професором» з використанням дистанційних технологій.  

Детальніше

1 листопада 2021 р.
До уваги педагогів МАН До уваги педагогів МАН

Національним центром «Мала академія наук України» з 16 листопада до 16 грудня ц. р. буде проведено спецкурс з математики «Навчання на основі головоломок».  

Детальніше

1 листопада 2021 р.
КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ПІДХІД ЮНИХ ВОЛИНЯН ДО ВИРІШЕННЯ ЖИТТЄВИХ СИТУАЦІЙ КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ПІДХІД ЮНИХ ВОЛИНЯН ДО ВИРІШЕННЯ ЖИТТЄВИХ СИТУАЦІЙ

27 жовтня 2021 року з використанням дистанційних технологій комунальною установою “Волинська обласна Мала академія наук” проведено XХІІІ обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів, в якому взяли участь 8 команд із наукових товариств учнів області.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа